Kool noolKoolipere noolÕpetajad

Trükitav versioon

Klassiõpetajad ja -juhatajad 2022/2023 õppeaastal:

IA klass – Alvi Pärn
IB klass – Liisa Nõmmiste
IIA klass – Liina Järvpõld
IIB klass – Karina Teder
IIIA klass – Triin Iva
IIIB klass – Kärolin Šults
IVA klass – Kadi Jürimäe
IVB klass – Jane Tiidelepp
VA klass – Jaana Kont
VB klass – Liina Mets
VIA klass – Kristi Moppel
VIB klass – Katrin Vaher
VIIA klass – Ivo Kajak
VIIB klass – Anne Roosvald
VIIIA klass – Rauno Külavee
VIIIB klass – Kadri Sügis
IXA klass – Meelis Sügis
IXB klass – Kadri Kont
X klass – Eve Kokkota
XI klass – Marlen Tärgla
XII klass – Epp Ollino

 

Õpetaja

Aine

Kontakt

Aljona Netšipailo vene keel aljon.netsipailo[ät]waldorfkool.info
Alvi Pärn aiandus, lilleseade; klassiõpetaja: IA klass; pikapäevarühma õpetaja alvi.parn[ät]waldorfkool.info
Anne Roosvald klassiõpetaja: VIIB klass anne.roosvald[ät]waldorfkool.info
Anne Silbaum esmaabi anne.silbaum[ät]waldorfkool.info
Epp Ollino eesti keel, kirjandus; XII kl. klassijuhtaja epp.ollino[ät]waldorfkool.info
Eve Kokkota eesti keel ja kirjandus; X kl. klassijuhataja eve.kokkota[ät]waldorfkool.info
Heidi Reimann religiooniõpetus heidi.reimann[ät]waldorfkool.info
Henrik Guthan riigikaitseõpetus  
Ivo Kajak

klassiõpetaja: VIIA klass ivo.kajak[ät]waldorfkool.info
Jaana Kont käsitöö, õmblemine; klassiõpetaja: VA klass jaana.kont[ät]waldorfkool.info
Jana Pokotylo kunstiõpetus ülaastmele jana.pokotylo[ät]waldorfkool.info
Jane Tiidelepp klassiõpetaja: IVB klass; maalimine, individuaalne maaliteraapia jane.tiidelepp[ät]waldorfkool.info
Julia Mnogolessova vene keel julia.mnogolessova[ät]waldorfkool.info
Kadi Haamer draamaõpetus kadi.haamer[ät]waldorfkool.info
Kadi Jürimäe klassiõpetaja: IVA klass kadi.jyrimae[ät]waldorfkool.info
Kadri Kont klassiõpetaja: IXB klass, inglise keel, eurütmia kadri.kont[ät]waldorfkool.info
Kadri Sügis

klassiõpetaja: VIIIB klass, matemaatika kadri.sygis[ät]waldorfkool.info
Kaia Oper inglise keel, õpiabi kaia.oper[ät]waldorfkool.info

Kaie Konsap

geograafia, vasetöö kaie.konsap[ät]waldorfkool.info
Karin Raamat muusika karin.raamat[ät]waldorfkool.info
Karina Teder

klassiõpetaja: IIB klass karina.teder[ät]waldorfkool.info
Katrin Vaher klassiõpetaja: VIB klass katrin.vaher[ät]waldorfkool.info 
Kristel Mäeots liikumine (lapsehoolduspuhkusel) kristel.maeots[ät]waldorfkool.info
Kristi Moppel puidutöö; klassiõpetaja: VIA klass kristi.moppel[ät]waldorfkool.info
Kärolin Šults klassiõpetaja: IIIB klass karolin.sults[ät]waldorfkool.info
Külli Aavakivi muusika, draamaõpetus kylli.aavakivi[ät]waldorfkool.info
Külli Volmer kõnekujundus kylli.volmer[ät]waldorfkool.info
Liina Järvpõld klassiõpetaja: IIA klass liina.jarvpold[ät]waldorfkool.info
Liina Mets klassiõpetaja: VB klass liina.mets[ät]waldorfkool.info
Liisa Nõmmiste klassiõpetaja: IB klass; pikapäevarühma õpetaja liisa.nommiste[ät]waldorfkool.info
Marika Kööbi käsitöö, maalimine marika.koobi[ät]waldorfkool.info
Marlen Tärgla bioloogia, keemia, aastatöö alused 8. kl; XI kl. klassijuhtaja marlen.targla[ät]waldorfkool.info
Martin Luik liikumine martin.luik[ät]waldorfkool.info
Mati Valgepea metsanduspraktika mati.valgepea[ät]waldorfkool.info
Meelis Sügis ajalugu, ühiskonnaõpetus, keemia, füüsika, IXA kl. klassijuhataja meelis.sygis[ät]waldorfkool.info
Mikk Viilukas saksa keel  
Mirko Cerrone inglise keel, itaalia keel  
Priit Lilleleht aastatöö alused 8. klassidele priit.lilleleht[ät]waldorfkool.info
Rauno Külavee inglise keel; klassiõpetaja: VIIIA klass rauno.kylavee[ät]waldorfkool.info
Rena Tõnnov-Lakeman religiooniõpetus rena.lakeman[ät]waldorfkool.info
Rasmus Kuusemets puidutöö rasmus.kuusemets[ät]waldorfkool.info
Roosi Tärgla matemaatika tugiõpe  
Sigrid Tammemägi muusika, käsitöö sigrid.tammemagi[ät]waldorfkool.info
Tanel Tärgla matemaatika  
Tiiu Kaljuste matemaatika, arvutiõpetus tiiu.kaljuste[ät]waldorfkool.info
Triin Iva klassiõpetaja: IIIA klass triin.iva[ät]waldorfkool.info
Triin Nooska inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) triin.nooska[ät]waldorfkool.info

Vaike Perlin

vene keel vaike.perlin[ät]waldorfkool.info

Viivi Järve füüsika, fotograafia viivi.jarve[ät]waldorfkool.info
Tugipersonal:    
Ann Tuulikki Jürgenstein põhikooli sotsiaalpedagoog ann.jyrgenstein[ät]waldorfkool.info 
Grete Aadla logopeed grete.aadla[ät]waldorfkool.info
Kadi Laanemäe eripedagoog, hariduslike erivajadusega õpilaste õppe koordinaator (lapsehoolduspuhkusel) kadi.laanemae[ät]waldorfkool.info
Krista Tomson psühholoog krista.tomson[ät]waldorfkool.info
Pille Ilmand-Timmerman ravieurütmia pille.timmerman[ät]waldorfkool.info
Sirli Aosaar eripedagoog (lapsehoolduspuhkusel) sirli.aosaar[ät]waldorfkool.info